Centrum Rachunkowości i Podatków

O firmie

Stawiamy na nowoczesność oraz elastyczność w relacjach z klientami

Centrum Rachunkowości i Podatków istnieje od 2011 roku natomiast w branży działamy od 1982 roku. Właściciel Biegły Rewident Bożena Pawlak doświadczenie zdobywała jako główny księgowy w spółkach  z o.o. oraz S.A.

Od chwili rozpoczęcia działalności głównym celem firmy jest zadowolenie klientów ze świadczonych usług księgowych.

 

Centrum Rachunkowości i Podatków istnieje od 2011 roku

Od chwili rozpoczęcia działalności naszym głównym celem jest zadowolenie klientów ze świadczonych przez nas usług księgowych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom naszych Partnerów stale zwiększamy zakres i poziom usług księgowych dostosowując go do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze specjalistyczne programy komputerowe, a nad sprawami powierzonych nam firm czuwa wykwalifikowana kadra pracowników, posiadających długoletni staż w księgowości.

Nasi Klienci

Prowadzimy księgowość dla małych i dużych zakładów produkcyjnych, usługowych oraz handlowych. Pomagamy także osobom prywatnym, rozliczamy podatek budowlany.

Właściciel biura Bożena Pawlak jest biegłym rewidentem wpisanym na listę Krajowej Izby Biegłych Rewidentów pod numerem 11828. Z racji tych uprawnień, może prowadzić księgi rachunkowe, dokonywać audytu ksiąg rachunkowych itp..

Jako Biuro Rachunkowe świadczymy w pełnym zakresie usługi księgowe zarówno dla podmiotów gospodarczych rozpoczynających działalność gospodarczą, jak również dla podmiotów już działających o różnorodnych formach i zakresie działalności.

Działamy głównie na obszarze Legionowa i okolic.

 Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością.

Bożena Pawlak – Biegły rewident wpisany na listę Krajowej Rady Biegłych rewidentów pod numerem: 11828.

 

Księgi handlowe
Księgi handlowe

- wszystkie wymagane przepisami ewidencje księgowe (księgi główne, pomocnicze),
- ewidencje podatku VAT,
- ewidencja środków trwałych,
- ewidencja wyposażenia

Książka przychodów i rozchodów
Książka przychodów i rozchodów

- księgowanie dowodów w podatkowej księdze przychodów i rozchodów
- prowadzenie rejestrów VAT
- sporządzenie deklaracji podatkowych

Ryczałt
Ryczałt

- księgowanie dowodów w podatkowej ewidencji przychodów, - prowadzenie rejestrów VAT - prowadzenie ewidencji środków trwałych i ewidencji wyposażenia

  • Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też każda stawka ustalana jest na podstawie ilości dokumentów miesięcznie.

    Księgowość (KPiR) już od 100 zł / miesięcznie

    Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wybranych usług:

    Cennik